Blog

11 wrzesień

Sesja zdjęciowa "mobilne studio" ;)
W sesji wzięli udział uczestnicy Pilkonu, którzy startowali w konkursie Cosplay. 

24 czerwiec

W dniu 22 czerwca 2019 miałem przyjemność wziąć udział jako akredytowany fotograf na Gali Finałowej Wielkopolska Miss i Mister 2019.

 

28 maj

Warsztaty fotograficzne w Jaśkowie z Klubem Fotograficznym RCK "Perspektywa" i Pilską Grupą Pasjonatów Fotografii "kadr" 

11 wrzesień

W Pile wdniach 8 - 9 września 2018 r. odbyło się po raz trzeci niezwykłe wydarzenie - pilski konwent gier i fantastyki Pilkon.

03 wrzesień

Jesteście pewni, że dobrze znacie świat w którym żyjecie? Pewnie tak. A jeśli tak naprawdę nasz świat nie jest do końca taki, jak nam się wydaje, a ludzie mają jakieś skrywane tajemnice? Może wśród nas żyją istoty, o istnieniu których nie mamy pojęcia. A może to tylko nasza wyobraźnia … Tę zagadkę postaramy się rozwiązać.

Regionalne Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej członków Klubu Fotograficznego Perspektywa działającego w RCK w Pile.

Swoje prace zaprezentują: 
Justyna Smoguła 
Adam Michalak.

Fotorelacja z wystawy: Sylwia Misztal

30 lipiec

Wieczorny powiew orientu czyli bliskie spotkania z muzyką, tańcem i kulturą dalekiego wschodu. Zespół Bellyor Dance Piła

14 lipiec

Tango przy fontannach – pokaz odbył się w minioną sobotę na placu Konstytucji 3 Maja w Pile.

Imprezę zorganizowało Regionalne Centrum Kultury w Pile. Kto przegapił, będzie miał jeszcze szansę podziwiać tańczące pary w sobotę 25 sierpnia. Instruktorzy udzielają też porad początkującym tancerzom.

03 czerwiec

Krótka fotorelacja z dzisiejszych zmagań z okazji obchodów 600 lecia Glesna